Gönderen Konu: Kumral - Mahallemin Kızı 2 ( Mavisim evleniyor )  (Okunma sayısı 8688 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Su_PeRiSi

  • Ziyaretçi
Kumral - Mahallemin Kızı 2 ( Mavisim evleniyor )
« : 05 Şubat 2011, 20:53:06 »
Mahallemin Kızı 2 - Mahallenin Birde Güzeli - Mahalle Güzeli - Komşu Kızı - Kumral Mahallemin Kızı 2 sözleri - Kumral Mahallemin Kızı 2 şiir dinle - Kumral Mahallemin Kızı 2 Dinle - Mavişim evleniyor - kumral mavişim evleniyor dinle - kumral mavişim evleniyor sözleri kumral mahallemin kızı 2.bölüm mavişim evleniyor dinle - mahallemin kızı 2.bölüm mavişim evleniyor sözleri


<a href="http://www.youtube-nocookie.com/v/StaMDudlhpo?fs=1&amp;amp;hl=en_US" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube-nocookie.com/v/StaMDudlhpo?fs=1&amp;amp;hl=en_US</a>

 Hani vardı ya mahallemin o güzel kızı Elini tutamadığım yüzüne doyarak bakamadığımDuydum ki evlenecekmiş o bankacıyla Dünyam yıkıldı başıma şu koskoca mahalle oldu bana 4 duvar ..

Çıkamıyorum sokağa Tespihimi bile almıyorum artık elime Annem anlattı Bize gelmiş anası, çay içip laflamaya hayırlı bir haberdir diyerek başlamış.ölüm fermanımı anlatmaya ..

çok zengin bir talip var kızımda eli ayağı düzgün iş tutan ..

Elini sıcak sudan soğuk suya değdirmeyecek bir adam diye bahsetmiş Bizim lavuktan hafta sonu istemeye geleceklermişAnamın yüzü düşmüş benim gibi bir hayırsız evlattan..

Onu görürüm diye saat 7 dedin mi tam o köşedeyim kimseler bilmez köşe sevdalısı değil mavişimin vurgunuyum yine akşam 7 suları çıktım köşeye bekliyorum onubir iki sigara yaktıktan sonra sokağın başında gözüktü yine nasılda salınarak içimi yakarak geliyor bana doğru hayal kurmadan önümden geçmesini izlemek kolaymı yine daldım gittim ..

tam geçerken gözlerimden tokası düşüverdi ayaklarıma doğru eğilip aldım ..

bir gayret vereyim ona dedim adı düğüm oldu boğazıma seslenemedim bunca yıl hiç konuşamamışım ki deli yüreğim bir onda durgundu yetmedi yine yarı yolda bıraktı cesaretim ..

ama koydum kafama evlenmeden son bir kez konuşup onunla söyleyeceğim sevdiğimi koydum tokasını cebime koştum hemen Ahmet’in yanına aşağıdan bağırdım gudubet karısı çıktı cama yok daha gelmedi işte dedi ..

eve geri döndümGelmişti ölüm fermanımın imzalanacağı o gün akşama kadar yedim durdum kendimi .akşam olunca saldım sokağa yürümeyi unutan ayaklarımı ..

ne göreyim akşam için alış verişten dönüyor mavişim yanında anasıyla O bakkala girdi anası da eve evlerine 5 10 metre yakında bekledim çıkmasını .

girerken tam eve kestim yolunu düştüm tam önüne tebessüm etti buyurun diyerek baktı kala kaldım zar zor döküldü dudağımdan evleniyormuşsun…Evet diyerek cevap verdi . biraz durdum sana söylemek istediklerim var dedim .

dinliyorum dedi Tokasını çıkarttım cebimden ona uzattım madem gidiyorsun artık buralardan bil istedim . çocukluğumdan beri hep bu köşe başındayım seni oyun oynarken izlemek için büyüdüm hala bu köşedeyim işten gelirsinde seni görürüm diye ben çocukluğumdan beri seni sevdim Mavişim madem gidiyorsun bil istedim . misketleri sevmedim tehpih boncukları daha çok ilgimi çekti saklambaç oynamadım ben insanlardan saklanmak zor geldi ..

ama seninle hep oynadım bu oyunu sakladım çocuksu yüreğimi .. seni seviyorum mavişim madem ki gidiyorsun bil istedim .. elini bir kere tutamadım ya saçını bir kere okşamadım ya olsun be güzelim sende git canın sağ olsun dedim ve arkamı dönerek giderken ..

seslendi delikanlı  camdan seyrettim eve girdiğimde köşe başındaki o hallerini sen gelince sokağın başına utanır oyun oynayamaz kaçardım hemen merdivene ben seni sevmedim deli kanlı ama hep geleceğin günü bekledim .belki gelirsin diye  bugün geldin sen deli kanlı ..

gidiyorum ben ama neden bu güne kadar gelmediğini düşünüyorum ..

gelmedin ya olsun seninde canın sağ olsun seninde canın sağ olsun .. sanki Konuşmadı da Bir Şarjörü Boşaltıverdi üstüme Öldüm Mavişim Öldüm Seni Severken Senin İçin Öldüm  olsun Be Güzelim Canımız Sağolsun ..KumraL ... |


« Son Düzenleme: 24 Mart 2011, 15:31:57 Gönderen: Su_PeRiSi »

Resim - Oyun Forum - Müzik Forum - Mirc İndir - Film İzle - Sinema İzle

Kumral - Mahallemin Kızı 2 ( Mavisim evleniyor )
« : 05 Şubat 2011, 20:53:06 »


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter