Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Oyun Download / Mortal Kombat X Proper (RELOADED) PC Full
« Son İleti Gönderen: downup 19 Nisan 2015, 20:33:04 »
Mortal Kombat X Proper (RELOADED) PC FullTür: Aksiyon, RYO
Oyun Çıkış Tarihi: 13 Nisan 2015
Dil: İngilizce Fransızca,İtalyanca,Almanca


Minimum Sistem Gereksinimleri
OS: Windows 64-bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10
İşlemci: Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Bellek: 3 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850
Directx: 11
Sabit Disk: 36 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

OS: Windows 64-bit: Win 7, Win 8, Win 10
İşlemci: Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: NVIDIA® GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7950
Directx: 11
Sabit Disk: 40 GB


http://sh.st/hhxSr
2
Güncel Link Takası - Link Degişimi Sitesi / Kepçe Kulak Estetiği Ameliyatı
« Son İleti Gönderen: dilokullari 01 Mart 2015, 20:05:44 »
Kulak işleminin haricinde surat görüntüsüne uyumuyla ilgili sıkıntılar yaratabilmektedir. Buna çözüm olarak gelişen tıbbi olanaklar istenilmeyen kulak görünümlerine kulak estetiği uygulanmaktadır. Kimi insanlar için görüntü fazla mühim olabildiği gibi bir çok insanda dert olarak algılanan kepçe kulak görüntülerine yapılacak uygulamaların sonucu hayatlarına güzel görünümler sağlanabilmektedir.

Kulak estetiği fiyatları, kendi görünümlerine dair uyum göstermeyen kepçe kulak görüntülerinden kurtulmak için bu tıbbi uygulamaya tercih etmekteler. Özel bir işlem olmakla beraber isteyen her kişinin bu prosedürü uygulatabilmesi hayatlarının geri kalan zamanında iyi bir yüz görünümü sağlayabilmektedirler. Bu uygulamaların çok tehlikeli olmamakla beraber, her hangi bir sorunlu durum teşkil etmediği yaşanılan operasyonlarda gözükmektedir. Kulak operasyonlarına dair yine de bir çok kez tecrübe edinmiş dr.lar tarafından yapılması önerilmektedir.

Kulak yapılarında en çok görülen şekil farklılıklarına dair daha çok fazla açık şekilde olmalarından rahatsız olan insanlar, kulak estetiği operasyon uygulamalarına başvurarak kepçe kulak sıkıntılarını estetik sonucu değiştirmişler. Kepçe kulak sebeplerinin bir çok kişi tarafından bebeklikten gelme oluştuğunu dair düşünürler. Kepçe kulak sorunu çocukluk dışında doğum öncesi gebelik dönemleriyle de ilgili araştırmalar sonu bir sorun teşkil olmamaktadır. Kulak yapısının gelişim süresinde yaşanılabilen nedenlerin sonucu olabilmektedir.

Kulak estetiği, olma talebinde bulunanların yaşlarına göre genel anestezi sonucu ve ya lokal anestezi altında uygulanmaktadır. Yaşı yetişkin olabilen yaşlardaki kişilerde yalnızca kulak çevresi anestezi uygulanarak ameliyat edilebilmektedir. Ameliyat olacak kişi yetişkin sayılan yaşlarda değiller ise sadece genel anestezi uygulanarak işlem yapılmaktadır. Kulak estetiği işlemleri sonrası 3 ay dikkat edilerek görünüm bozukluğuna neden olmamaları gerekir.
3
Güncel Link Takası - Link Degişimi Sitesi / Burun Kısmı Estetiği
« Son İleti Gönderen: dilokullari 01 Mart 2015, 20:05:34 »
Burun estetiği fiyatları, yüz bölgesinin en çok önemli estetik ameliyatlarından biridir. Estetik uzmanlarının çok özel operasyon olarak adlandırdığı bu operasyonlar çok dikkat edilerek yapılacak önemli ameliyatlar olacak gibi algılanmaktadır. Burun estetiği ameliyatları, hastaların burun yapılarından huzursuz oldukların veya surat görünümlerinin daha hoş bir görüntüye sahip olabilmeleri için yaptıkları burun estetiği operasyonudur.

Burun estetiği ameliyatı, burun ucu kaldırma ve indirme, burun ucunun ince ve sivrileştirme veya kalınlaştırma, burun yapı yamukluklarının düzelme işlemleri ve burun delikleri küçük ise büyültme tarzı uygulamalarına daha sayılabilir birden fazla örnek gösterilebilecek şekilde dolu operasyonlar yapılabilmektedir. Burun estetiğinin ideal görünüme sahip olabilmesi için sadece görüntü amaçlı olarak değil nefes almaya yönelik uygulamaların olması daha fazla etkileyici çözümler yaratmaktadır.

Burun estetiğinin mütenasip olabilmesi için kemik yapısının orantılı olması sonrası burun estetiği ameliyatların yapılması yararlı gözlemlenmektedir. Burun oturması yaş aralığı 17 ila onsekiz  olmakla beraberinde ileri ki yaşlarda olunması araştırma sonu belirtilmiştir. Burun estetiği ameliyatlarının en önemli kısmı burun planlama yapılması sonucu model seçeneği devamı ameliyat işlemi yapılabilmesi ön görülmektedir. Bu ön görüş için şekil işleminin pc programlarında yüz şemaline göre örnek bir yapı devamında karar alınarak işlemler yapılmaktadır. Her bir işlem sonrası burun estetiği operasyonuna karar alınması devamında operasyon yapılacağı zaman kişiye genel anestezi verilmektedir.

Önemli estetik ameliyatlarında yaş durumlarına göre uygulanırken genel anestezi verilmesine ve ya operasyon önemine göre kullanılacak anezteziler hakkında operasyon geçirecek şahısların bilgi edinmeleri kendi sağlıkları açısından yararlı olacaktır. Bu gibi ameliyatlar da bilinçli şahısların sonraları yapacakları müdahaleleri bilmesi kendi sağlıkları açısından sıkıntı yaşamadıkları görülmemektedir.
4
http://www.MormonChannel.org/   kalp   http://www.LIGHTPlanet.com/  ...
http://www.LDSSingle.com/ ALLAH*GOD Bless you!PAX*LOVE*LIEBE*LJUBAV*AMOR*SEVGI  tyhj
5
Güncel Link Takası - Link Degişimi Sitesi / İstanbul Görülmeye Değer Yerler
« Son İleti Gönderen: dilokullari 06 Şubat 2015, 13:11:56 »
Türkiye denilince öncelikle akla iştirak eden il İstanbul'dur. İstanbul Ülkemiz'de sadece kişi nüfusuyla öncelik elde etmez, hem de ekonominin de başkentidir. Bütün bu niteliklerinin yakınında tarihi bakımdan da uzun bir geçmişe sahip olan İstanbul, kültür açısından da yeryüzünde kocaman önem taşır. Naturel güzellikleri, tarihi yapıları, camileri, kiliseleri, jeopolitik konumu ile bir bütün olarak İstanbul yer yüzünde benzeri olmayan niteliklere sahiptir. Günümüzün çağcıl hayatında yükselen sayısı ile sorumluluğu geçtikce yükselen İstanbul'da hayat zaman zaman zor olsa da, bir çok şahıs amaçlı dayanılmaz bir il olmak kaydıyla bilinir.

Otoyol taşımacılığı tarafından da büyük ehemmiyet taşıyan ve merkezi bir lokasyon durumda olan bu büyüleyici şehire gidebilmek amaçlı, farklı İstanbul otobüs bileti faktörleri sağlanmaktadır. Şehirler ara mesafesi kalifiye ve konforlu bir yolculuk inşa etmek talep eden şahıslar amaçlı ilk önce akla gelen marka durumda olan Ulusoy, müşterilerine en uygun ücretlerle İstanbul otobüs bileti alternatifleri bulundurmaktadır. Uygun ücretin alıcı memnuniyeti amaçlı yeteri kadar bir kavram olmadığının farkında olan Ulusoy, İstanbul otobüs bileti satın kişilere alan en uygun ücretin yakınında kalifiyeli ve rahat bir yolculuk fırsatı da sunar. Kara yolculuğu müddetleri değişebilmekle beraber, yolculuk çeşitleri arasında en konfor gerektiren yolculuk şeklidir. Yolcuların ara sıra çok uzunca saatler devam eden yolculukları süresince ihtiyacı durumda olan en başlıca birşey konfor ve rahatlıktır. Tüm bunların yanında hizmet kalitesi ve güvenlik benzeri kullanıcı istemeleri ile ön plana çıkan kara yolculukları amaçlı Ulusoy en iyi olanını sunmayı kendine amaç edinmiştir.

Dünya üzerindeki en eski şehirlerden birisi olan İstanbul; Latin İmparatorluğu, Roma İmparatorluğu, Osmanlı İmparatorluğu ve Bizans İmparatorluğu(Doğu Roma) aynı hudutları epeyce kapsamlı devletlere başkentlik yapmıştır. Yaşamını devam ettiren bütün imparatorlukların milletleri, dinleri, dilleri ve kültür yapılarına alakalı olarak birden fazla inşaası da içinde barındıran İstanbul, bu sabah yer yüzünün önde yer eden turizm başkentlerinden biri olarak da dikkat çekmektedir. Yer yüzünün birçok yerlerinden milyonlarca turist gezgin her mevsimde İstanbul'u gezmektedirler. Gezilecek ve görülebilecek mekanlar tarafından bayağa kapsamlı bir çeşitliliğe sahip meydana iştirak eden İstanbul'da, yalnızca başka turistler amaçlı değil, türk malı turistler amaçlı da bayağa çeşitli ve birden çok fazla muadil bulunmaktadır. Ulusoy, Türkiye'nin birçok yerinden yabancı gezgin çeken İstanbul amaçlı en orantılı maliyeti, en nitelikli hizmetle birleştirerek İstanbul otobüs bileti satın alım imkanı sunmaktadır. Yalnızca turistik geziler gayeli değil, işi amacıyla İstanbul'a iştirak eden üyeler de İstanbul otobüs bileti amaçlı Ulusoy'u tercih etmektedirler. Dönemi yakalayarak hizmet standartları her geçtiğimiz an hepten yukarıya taşıyan Ulusoy, donanımlı 320 otobüslük filosu ile yıl bazında aşağı yukarı 3,5 milyon kişi taşıyor.
6
Güncel Link Takası - Link Degişimi Sitesi / Çatı Kaplama Malzemesi
« Son İleti Gönderen: dilokullari 04 Şubat 2015, 16:37:43 »
Çatı paneli biçimleri birden fazla çeşitle olmakla beraber inşaa yapılarına göre uyumları olanları kullanılmaktadır. Ürünler ne kadar çok basit olursa bir o kadar da kullanışlı olabilmesi, kurulumcuların ilk olarak seçim yapmasını temin etmektedir. Ürün yelpazesinin arasında bir çok alternatiflerin bulunması ve birden çok duruma uygun olmasıda başka bir olanak olarak değerlendirilmektedir. Çatı panelleri birçok hava muhalefetlerine göre dayanıklı olabilecek üretilmeleri ve kaplamaları dış etkenlere karşı güvenli bir durumda kalkan olup, istenileni yerine getirmektedirler.

 Çatı paneli üretimleri seri ve hızlı olarak devam ederken, aynı zamanda güvenilir ve sağlam oluşlarına üreticiler tarafınca günümüz yaşantısına mutabık olabilen bu ürünleri üretirken bile sıkıntı yaşamamaktadırlar. Bu ürünleri her çeşit ve renkte üretebilmeleride ayrı bir imkan olarak gözükmektedir. Sürekli değişik yapılarda ön plana çıkan çatı panelleri, nitelikle yeni yapılan fabrika inşaalarında, askeri binalarda, belediye binalarında ve kurumsal yapılarda kurulum prosedürü hızlı olması amacıyla pratik ve hafif olabildiği için seçilmektedir. Çatı paneli pazarının en çok tercih edileni olabilen bu ürün yelpazesindeki ürünler marka olabilerek Türkiye'de belirli firmalar üretmektedir. Ürün yelpazesinin özellikle her ölçülere uyması için birden çok iç kısım dolgu ve kalınlık malzemeleri tercih edilerek, değişik renk alternatifleri ve formlar metal yüzey kısımlarında bulunmaktadır. Dünyanın önde gelen şirketleri arasında olan firmalar sac üretimini ithal etmektedirler. Çatı panelleri taşıyabileceği ağırlık birimine dahi iç dolgu malzemesi seçenekleri ısı yalıtımlarına karşı ve uygun dayanıklı olmak kaydıyla her durum göz önüne alınarak üretimleri yapılmaktadır. talep edilen çatı paneli çeşitlerine göre farklı 5 çeşit ürün olmaktadır. Bu ürünler; NOVA 5M, NOVA5, NOVA 5T, NOVA3 ve 1000R4 olarak isimlendirilmiştir. Bu ürünler Türkiye'de gerçek ve tek kepli çatı panelleridir. Kep biçimi dış faktörlerden korunmasını temin etmektedir. Bu ürünler yüzdeon eğimli çatı kaplamalarında kullanılmaktadır. En büyük yararları ise yanal binili panel birleşimi uyumuyla seri montaj yapılabilmesidir.

Doğal afetlere ve yangınlara her dair sağlam olan bu ürünler içerisinden seçim edenlerin içi daima sıkıntısız olmaktadır. Bir sorunla rastlaştıklarında öğrenilmektedir ki, kullanılmakta olan ürünlerin koruyuculuğu, dayanıklılığı ve yapısı sebebiyle vaziyete dair müdahele etmektedirler. En uygun çatı paneli ücretlerinde talep hizmet karşılığı olarak seçimlerin belli firmalarda olduğunu görebilecekseniz. Sektörde sayılı şirketler arasında yapacağınız seçeneklerinizle yapılarınızın her çeşit duruma elverişli ve korumalı bir hale gelebilmesini göz ardı etmemelisiniz.
7
Bilimsel ve Teknolojik Haberler / Taksitli Telefonlar 24 Ay
« Son İleti Gönderen: dilokullari 15 Ocak 2015, 13:52:35 »
Son yılların büyük pazar piyasasının oluşmasında büyük etken olan cep telefonlarında bir çok alım imkanları oluşturulmuştu. Bu seçeneklere son zamanlarda pürüzler geldikçe, engellemelerin açıklıklarına karşı bir çok seçeneklerde gerçekleştirilmiştir. Cep cihazlarının taksitli satışlarında pazarlamacılar yarattıkları seçeneklerle büyük imkanların ayrıca sahip oldukları satışlarına çok büyük olanaklar temin etmişlerdir. Tabii ilk olarak bir çok pazarlamacılara ön ayak olan bu ay ay ödeme mobil cihaz satışlarında birçok büyük firmalarda faydalanmışlardır.

En küçük kuruluşlarda büyük kuruluşlara kadar kullanılmakta olan bu alternatifli satışlarla taksitli telefon satımlarında engellere rağmen birden çok alıcılar faydalanarak talep ettikleri akıllı cihazların sahipleri olabilmişlerdir. Mobil cihazlarda birden çok alternatifler bulunurken en yeni sunulan cihazlar karşısında kendilerine hakim olamayan mobil telefon kullanıcıları en yeni çıkan modellerin sahibi olabilmek için, sunulan bu seçenekli taksitli telefon satışlarından yararlanarak farklı ürün satışları sayesinde kullanıcıs olmuşlardır. Öyle ki bu cihazların kullanımı olabildiğince eğlenceli ve zevkli olmalarının en gözde nedenleri olduğu görülmektedir. Her geçen gün yenilenen teknoloji tarafından yeni çıkan telefonların kullanımlarında bir çok farklılıklar yaratılarak yaşamı daha basitleştirecek özellikleri sayesinde yaşamın bazı alanları daha alternatifli ve keyifli olmaya başlamıştır. Özellikleri her gün değişen bu akıllı telefonlarda yeni eklenen nitelikleri göz kamaştırıcılığı karşısında kullanıcıların kendilerini almamak için alıkoyamamalarını akıllı cihazları tecrübe edinince daha iyi anlaşılıyor. Bu akıllı cihazlara sahip olmak için ilk olarak tercih edilen mobil hat firmaları oldukça tesirli faktör oldukları için kullanıcılara sundukları vesileler 24 ve ya 36 ay kadar olabilmesi daha çok alımlı bir durum söz konusu olduğundan taksitli akllı cihaz kullanıcılarının ilk tercihleri olmayı başarmışlardır. Birden çok alanda da bu yazıda bahsedilmesine rağmen oldukça seçenekler içerisinde mobil hat şirketleri bu konuda olabildiğince yer edip, satışlarda yükselmeler yaratmışlardır. Günümüz yaşantısında bir saniye dahil artık akıllı cihazlar olmadan geçiremeyenler için çok iyi bir fırsat olmuştur. Mobil hat şirketleri üstüne üstelik bu taksitli satışların yanında imkan verdikleri bir çok alternatifli görüşme zamanı, mobil internet ve sms olarak belirtikleri belirli kriterlerle birçok müşterinin tercih etme gerekçelerine imkan sağlamış olmuşlardır.

İlerleyen günümüz ileri teknoloji karşısında taksitli telefon pazarlamalarına dair birden fazla imkanlı satışlar varken, üstüne üstelik birde her yeni nitelik daha alımlı olabildikçe talep edilen ürün sahibi olmak artık çok basit. Mobil hat şirketleri tarafından sunulan taksitli alışverişler sayesinde sürekli bir yeni ürün sahibi olmamak imkansız gibi bir vaziyet söz konusu artık. Bu cihazları kullanmamak için hiçbir neden kalmadığı gibi yaşanılan ilerleyen teknoloji zamanına ayak uydurmak mecburi bir hal söz konusu almıştır.
8
Güncel Link Takası - Link Degişimi Sitesi / Uzman Ellerde Saç Ekimi
« Son İleti Gönderen: dilokullari 05 Aralık 2014, 18:50:01 »


Beden kıllarının farklı yöntemlerle alınmasına epilasyon ismi verilmektedir. Bu gerekçeyle kullanılan yöntemler lazer epilasyon, ağda, traşlama, cımbız ve iğneli epilasyon olarak sıralanmaktadır. Uygulanan bölgeler özel koruma altında olarak kaş ve gözler araları hariç kapsamlı olarak tüm vücut bölgelerinde ki kıl ve tüylere lazer epilasyon fiyatları uygulanmaktadır.

Farklı çalışma prensiplerine ithaben lazer epilasyon uygulaması kıllara nitelik katan melanin isimli pigment epilasyon amaçlı kullanılan lazer ışın işlemini sağlamaktadır. Meydana gelen ısı tüy ya da kıl çıkış noktası köküne uygulanır ve tahribat meydana gelmesi sağlanır. Bu benzeri işlemlerde başarı oranı kıl veya tüy yapısına göre farklılık göstermektedir. Bilhassa ten rengi koyu kişilerde melanin oranı fazla olduğu için alerjik etkiler görünmektedir. Bu stil koyu renkli ciltlerde başarı oranınında düşük sevilerde olduğu gözükmektedir.Lazer epilasyonunda izlenen işlemlerde öncelikle lazer ışınının yeterli miktarda kıl veya tüy köküne uygulayarak, kökün bir daha aynı özelliğini taşıyamayacak kadar kaybetmesini sağlayıp yeni oluşum sağlamasını engellemektir. Bu süreçte yeterli doz uygulaması kesin bir çözüm oluşturmadığı takdirde fazla kullanılacak doz uygulaması tende lekeler oluşturacağı için fazla doz önerilmez. Lazer tedavisi başlamadan önce yapılacak testlerin %100 kesin oranla sonuçlara göre gerekli işlemin gerçekleştirilmesi her zaman öncelik olarak dikkate alınır. İstenmeyen vücut tüylerinin tersine saç ekim fiyat yaptırmak isteyenlerde bulunmakta. FUE saç ekiminde ekilmesi istenilen bölgeye çıkmış olan saçların yoğunluğu alınan saç sayısıyla tam karşılaştırılmasıyla ilgilidir. Doku nakillerine duyulan ihtiyaç ile ne kadar az ekim işlemi yapılsada, gerçekleştirilen işlem programı devam edildğinde başarıya ulaşılmıştır. Yoğun saç ekimi yapılabilmesi için verimli alanda saç kökünün olması gerekmektedir. Saç yoğunluğunun uyarlanmasında saç türünün düz, kıvırcık ve saç telinin kalınlığı etkili bir etkendir. Eğer saç teli dalgalı ve dolgunsa iyi bir görüntü daha kolay elde edilebilir.

Sonuç olarak saç ekimi işlemi sonucunda, talepte bulunan kişilerin istediklerini alabilmeleri ve saç yapılarına birebir uyuşmasıdır. Bu gibi işlemler sonucu hem işlemi gerçekleştiren uzmanların hem de kişilerinin bulundukları taleplerine dair tatminkar bir sonuç oluşmasıdır.
9
Güncel Link Takası - Link Degişimi Sitesi / Sıddık Özpetek Hakkında
« Son İleti Gönderen: dilokullari 30 Eylül 2014, 15:31:51 »


1956 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlköğretimini Fenerbahçe’deki Nurettin Teksan İlköğretim Okulu’nda ve orta okulu Işık Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi’nden makine mühendisliğinde lisans, Kaliforniya Devlet Üniversitesi Long Beach’den makine mühendisliği olarak yüksek lisans (MSME), Kaliforniya Irvine’daki National Üniversitesi’nden iş yönetiminde yüksek lisans (MBA) dereceleri almıştır Sıddık Özpetek.

Sıddık Özpetek Kaliforniya Devlet Üniversitesi Long Beach’de inşaat ve makine mühendisliği fakültelerinde yardımcılık yapmıştır. Makine mühendisliği yüksek lisans tez konusu olan “Yapay Kalp Kapakçığı Yaprağının Lineer Olmayan Sonlu Elemanlar Stres Analizi” adlı çalışması, akademik kurula sunulduğu sene ilk üç tezden biri seçildi.  Bu yüksek lisans tezinin özeti olan makaleyi 4 Ağustos 1987’de St. Louis, Missouri’de Altıncı Uluslararası Matematiksel Modelleme Konferansı’nda sundu ve bu metin konferansın tutanaklarında yayınlandı. Dünya’nın en büyük tıbbi araç gereç üretimcilerinden birisi olan Baxter Healthcare Corporation’ın Irvine, Kaliforniya’daki Edwards Less Invasive Surgery ve Edwards Cardiovascular Surgery departmanlarında ve daha sonra Baldwin Park, Kaliforniya’daki Cordis Webster’da araştırmacı mühendisi olmak kaydıyla görev yaptı. Baxter’da mekanik kalp kapakçıklarının ve doku (örneğin; the Carpentier-Edwards Pericardial Valve, the Starr-Edwards Silastic Ball Valve, and the Hemex-Duromedics Bileaflet Cardiac Valve) sonlu elemanlar analizlerini gerçekleştirdi.  Dr. Ronald Janz’in sol karıncığın cidar stresinin hesabı olarak geliştirdiği matematiksel metodu sonlu elemanlar araştırma sonucu ile kesinleştirdi.  Bu çalışma Biophysical Journal’da sunulmuştur (Volume 55 January 1989 173-182).

A.B.D.’den Türkiye’ye döndükten sonra mühendisliği ve bilimsel çalışmaları bıraktı ve sinema piyasasında faaliyet gösteren AFS Film’in ortağı oldu. Hala AFS Film’de çalışmaktadır. Bir çocuk babası ve evlidir.
10
Güncel Link Takası - Link Degişimi Sitesi / Yalıtımda Sandviç Panel!
« Son İleti Gönderen: dilokullari 30 Eylül 2014, 15:31:26 »


Sandviç Paneller, çift kat boya işlemi yapılmış galvaniz sac ya da alüminyum levha arasına farklı yoğunluk ve kalınlıklarda poliüretan enjeksiyon işlemi uygulanmasıyla ortaya sunulan kompozit çatı ve cephe kaplama malzemesidir.

Yüzey kaplaması olarak da kullanılabilmektedir.Standard olarak 3 tip sandviç panel çeşidi bulunmaktadır. Bunlar Soğuk oda, çatı ve cephe paneli olarak adlandırılırlar. Sandviç Paneller, montaj aksesuar opsiyonları ve basitliği ile inşaalarda alternatif öneriler üreten ilk tercihlerde cephe ve çatı kaplama malzemeleridir. Sandviç Panel kullanılmakta olduğu bayağı ileri seviyede ses, su ve ısı yalıtım olanağı sağlamktadır, yapılarda boya ve sıva benzeri kaplamalara gereksinim kalmasını sağlamaz.Galvanizli sac alt ve üst kısımlarda deforme olup, boyama işlemi Coil Coating teknolojisi ile yapılmaktadır. Bu teknoloji, panellerin dış ortam koşullarında uzun yıllar boyu korozyona karşı aynı kalmasını ve farklı renk alternatiflerini bulundurmasını da sağlamaktadır. Panel üretiminde, çeşitli kalınlıklarda sac ve alüminyum, farklı taşıyıcılar, yalıtım dolgusu ve inşaalara uygun olabilen malzeme alternatifler sunulur. Sandviç panel’de yalıtım malzemesi olarak öncelikle poliüretan, sonrasında taş yünü ve polystren(EPS) kullanılır. Boyalı metallerde boya çeşitleri olarak PVDF, Polyester, Poliüretan ve Plastisöl maddelerinden biri kullanılmaktadır. Genel olarak, Sandviç Panellerde kullanılmakta olan metallerde uygulanan standart boya türü polyester boyadır.Polyester Boyalı Sacın kalınlığı 0,50 mm olup üst yüzeyi 25 mikron polyester esaslı boya ile boyanarak, iç yüzeyinde ise astar boyalı galvaniz sac kullanılmıştır.

Sandviç Panel, projelere uygun boyutlarda üretildiği için montaj kolaylığı sağlamaktadır. Bununla beraber fire vermeden çatı ve cephelerin kaplanmasında etkin sayılmaktadır. Düşük ağırlık ve yüksek taşıma kapasitesine sahiptir.Sandviç Panelim kullanım yeri olarak; Sanayi yapıları, soğuk oda depoları, silolar, tavuk çiftlikleri, şantiye yapıları ( konteynırlar ), zirai yapılar, alışveriş merkezleri ve spor tesisleri gibi taşıyıcı sistemi çelik ve prefabrike beton olan yapılarda tercih edilir.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10